Apie Mane

Sveiki. Aš esu Andrius - žurnalistas ir fotografas. Dirbu ir gyvenu Vilniuje. Gimiau prieš 37 m. Vilniuje, didžiąją dalį savo gyvenimo čia ir praleidau. Taip jau susiklostė, kad jau daug metų dirbu žiniasklaidoje. Didelę dalį mano darbo užima fotografija. Todėl ir šitą puslapį paskyriau jai.

Norėčiau, kad apsilankę čia jums liktų tik geri įspūdžiai, kad į mus supantį pasaulį pažvelgtumėte mano akimis.

Puslapį planuoju nuolat papildyti, atnaujinti. Todėl kartą čia apsilankiusius, kviečiu vėliau užsukti dar kartą ir dar, ir dar... Turiu vilties, kad galvodamas apie šį puslapį, pagaliau bent šiek tiek apsikuopsiu savo nuotraukų archyvą, kuriame šiuo metu vyrauja visiškas chaosas.

Kuriu puslapį iš karto dviem kalbom - lietuviškai ir angliškai. Kodėl rašau lietuviškai, manau, klausimas niekam nekyla. O kai kuriuos tekstus išversti į anglų kalbą nusprendžiau dėl labai paprastos priežasties - kad mano puslapyje galėtų lankytis ir jį suprasti žmonės, kurie nesupranta lietuviškai.

 

About Me

Hello! I am Andrius - journalist and photographer . I was born 37 years ago in Vilnius, Lithuania. Vilnius is the capital of Lithuania. Most of my life I have living here. I saw many cities in the world, but Vilnius, as my native city, is the best for me.

Coincidentally I work in mass media for many years. And most of my work are photography. Therefore, this site I dedicate for this part of my work. I hope you will keep only beautiful impressions of this site.

I write my texts in Lithuanian and in English. I am sorry for my poor English, but I hope it will be a good practice for me to translate my texts. And they will be better and better in the nearest future.